O nás

Již od roku 2001 působíme na trhu jako dodavatel náhradních dílů pro stavební a silniční stroje, vrtné soupravy a kompletní těžkou mechanizaci. Přicházeli jsme každý den do styku se servisy, řemeslníky a údržbáři, což vedlo k tomu, že se na nás stávající zákazníci stále častěji obraceli s dotazy, zda bychom byli schopni dodávat i pomocné přípravky technické chemie, nářadí a svářecí materiály. Jelikož jsme nechtěli směšovat tyto produkty s oborem náhradních dílů, byla založena společnost DP parts s.r.o.

Společnost DP parts s.r.o. tak přirozeně rozvíjí podnikatelské aktivity související s daným odvětvím údržby ve strojírenských, automobilových, zemědělských i potravinářských oborech. Impulzem pro vznik společnosti DP parts s.r.o. byla i možnost obchodního zastoupení německé společnosti IWETEC GmbH, která působí na evropském trhu již od roku 1989.

Právě možnost vyhovět našim stávajícím zákazníkům v požadavcích na kvalitní sortiment pomocných přípravků v dílenských nebo výrobních provozech nás svedla dohromady s německou kvalitou produktů IWETEC.

Od 1.dubna 2017 jsme oficiálním zastoupením německé společnosti IWETEC pro Českou republiku a rádi Vás přesvědčíme o tom, že slogan “IWETEC……více než myslíte!” nejsou pouze prázdná slova.

Značka IWETEC patřící do obchodní skupiny LANGGROUP potažmo Wilhelm Lang GmbH & Co. KG, je další zavedenou značkou působící na evropském trhu již od roku 1989. Více informací k obchodním značkám a celé skupině LANGGROUP získáte na uvedeném odkazu: http://langgroup.de/